Ar koncertzāles "Latvija" māksliniecisko vadītāju Miku Magoni Orests Silabriedis sarunājas par ideju "Mūžzaļš" un sarkano konteineru koncertzāles parādes durvīs kā signālu vēlmei, kaut situācija mainītos un saprāta ietvaros sadzirdēti taptu visi.
Sarunā - arī par digitālās koncertzāles ideju, koncertiem bez klausītājiem, mākslas (pār)daudzumu mūsu ikdienā un koncertu uztveršanas ieradumu maiņu.

No 7. līdz 23. maijam nedēļu nogalēs Ventspils koncertzāles “Latvija” parādes durvis aizšķērsos konteiners ar kultūru jeb “Mūžzaļš”, kur klātienē aci pret aci, viens pret vienu apmeklētājam sastapt mākslinieku.

Četras reizes katrā no deviņām dienām aptuveni uz pusstundu objektā “Mūžzaļš” viesojas kāds mūziķis, literāts vai aktieris, lai tiktos ar vienu apmeklētāju īpašā koncertā, dramatiskā performancē vai prozas, dzejas lasījumā, bet viscaur cilvēciskā saskarsmē un sarunā. 7. maijā objektā "Mūžzaļš" viesojās dziedātāja Ieva Parša, 8. maijā - klavesīniste Ieva Saliete un Ventspils Rakstnieku mājas rezidenti - Lauris Veips, Rasa Bugavičūte-Pēce, Semjons Haņins un Guntis Berelis (9.maijā).