Gaidot Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremoniju, "Klasikā" tiekamies ar vienu no nominantiem un iepriekšējo gadu laureātiem – diriģentu Aināru Rubiķi.

Lielajai mūzikas balvai Ainārs Rubiķis ir nominēts kategorijā „Par izcilu sniegumu gada garumā”. Uzzinām, kas Aināra profesionālajā higiēnā ir būtisks un kā to kopt ikdienā? Cik nozīmīga ir atgriezeniskā saite un ko nozīmē nesadzirdēt aplausus pēc atskaņojuma?

Domājam arī par sociālajiem tīkliem, to ietekmi uz mūsu mentālo pasauli un apkārtējo vidi. 15. martā raidījumā „Meistars Knehts” un Orests Silabriedis aicinās diskutēt par cilvēku attieksmes un izteiksmes temperatūru sociālajos tīklos, sabiedrības toleranci un spriestspēju, izvēli paust publiski savu viedokli vai nepaust, arī par liberāļiem un konservatīvajiem un par portāliem satori un telos. Jau laikus ieklausāmies un reflektējam par tīmekļa žurnāla "Satori" galvenā redaktora Henrika Eliasa Zēgnera sacīto.

Sarunas noslēgumā arī par temperatūru kultūrpolitikā trīs dažādās valstīs, kurās šobrīd pamatā rit Ainara Rubiķa darbība – Krievijā, Latvijā un Vācijā.