„Satori” galvenais redaktors un dzejnieks Henriks Eliass Zēgners iejūtas raidījuma vadītāja ampluā, un "Rīta intervijā" kopā ar Signi Lagzdiņu izvaicāja dzejnieku Artūru Punti un metālmākslinieku Jēkabu Voļatovski par viņu kopdarbu izstādē „Izmisuma apoloģija. Epigrāfs”, kas kopš 10. oktobra skatāma RIXC galerijā.

Izstādē tērauda spirāles uztver un atskaņo tukša radio ētera radītos traucējumus, radot dziesmu, kas atklāj cilvēka dzirdes robežas un raisa stoiciskas pārdomas par dzīves ierobežotību, ko paralēli dzejā ilustrē izmisuma manifests.

Artūrs Punte kopš 20. gadsimta 90. gadiem aktīvi piedalās Latvijas un strarptautiskajā kultūras dzīvē – gan mākslinieku grupas “Orbīta” sastāvā, gan individuāli radījis dažādus literatūras un audiovizuālās mākslas projektus, bijis grāmatu redaktors un sastādītājs, publicistikas tekstu autors, izstāžu kurators u.c.

Jēkabs Voļatovskis ir metālmākslinieks un Latvijas eksperimentālās mūzikas pārstāvis. Viņa aizrautība ir netradicionāli un pašdarināti mūzikas instrumenti un to skaņojumu lietojums, kas uzstāšanās reizēm piešķir to neatkārtojamību.