Pirmdiena, 2024. gada 1. jūlijs
Vārda diena: Rimants, Imants, Ingars, Intars
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
BeneficeDiriģents Ginters Vands (1912-2002) |
Klausīties | ||
LR3 |
No Alpiem līdz Andiem |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma* Dž. Rosīni Domine Deus - Nikolajs Geda, Katja un Mariella Labekas* J. Brāmss Otrā ungāru deja Fa mažorā - Baiba un Lauma Skrides * A. Divernuā Končertīno flautai un klavierēm - Lorela Cukera un Pols Sviclers * E. Satī Pirmā gimnopēdija - Albrehts Maierss, Academy of St. Martin in the Fields, Matiass Meniuss * Ž. Sibēliuss Sonāte vijolei un klavierēm Fa mažorā 3.d. Vivace - Ernsts Kovāčičs, Juhani Lāgeršpecs * K.A. Nīlsens Kvintets pūšaminstrumentiem 1.d - Ensemble Galliard * E. Šēgrēns Divi liriski skaņdarbi 2.d. Andante sostenuto - Semijs Stālhammers (vijole), Luve Dervingers (klavieres) * A. Lara Solamente una vez - Rolando Viljasons, Bolivar Soloists * B. Linde ""Jautrā uvertīra"" - Jēvles simfoniskais orķestris, Peters Sundkvists |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Promenāde* O. Respīgi Ancient Airs And Dances Suite No 2 - Bergamasca* F. Šopēns Impromts klavierēm Labemol mažorā op. 29 * J. Haidns Simfonija Re mažorā - Fināls * J. Mediņš Daina nr. 6 * C. Kiī Caleidoscope Orientale op. 50 * F. Šūberts Ceļošana no vokālā cikla ""Skaistā dzirnavniece"" * M. Haidns Koncerts trompetei un orķestrim Re mažorā * S. Rahmaņinovs Prelūdija sol minorā op. 23 nr. 5 * G. Forē ""Peleass un Melizande"" op. 80 * N. Čerepņijs Valsis no svītas ""Armīdas paviljons"" * Š. Guno Margaretas ārija no operas ""Fausts"" * A. Vjetāns Ceturtais vijolkoncerts re minorā op. 31 |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma |
Klausīties | ||
LR3 |
Neakadēmiski* Berlin - Not For All The Rice In China / Wesla Whitfield* Miles Davis - So What / Ulf Wakenius Group * African-American spiritual - Wade in the Water / Ramsey Lewis Trio * Miles Davis - All Blues / Alexa Weber Morales * Jimmy Forrest, Oscar Washington, Lewis Simpkins - Night Train / Oscar Peterson * Ryan Cohan - Gentle Souls / Ryan Cohan * Paul Desmond - Take Five / Maurey Richards * Rudolf Friml, Herbert Stothart, Otto Harbach, Oscar Hammerstein II - Indian Love Call / Magnolia Jazzquartet * Victor Young, Jack Elliott - You`re a Weaver of Dreams / John Coltrane * Irving Berlin - Let`s Face The Music And Dance / Paulien Van Schaik, Hein van de Geyn * Bill Evans - Waltz for Debby / Warren Vache * James Moody - Moody`s Mood For Love / Signe Juhl, Nikolaj Bentzon Trio * Henri Betti - C`est Si Bon / Alan Dunn |
Klausīties | ||
LR3 |
Rīta mūzika |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Atspere* 9:06 - Jubilāri, nedēļas notikums* 9:20 - Literatūra, konkurss * 9:30 - Rīta intervija, konkurss * 10:00 - Klasikas mīkla * 10:15 - Cafe musical * 10:30 - Cezūra bez cenzūras * 10:40 - Brīvdienu notikumi * 10:50 - Skats pasaulē |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos* Anne Sofija Mutere, Ņujorkas filharmoniskais orķestris un diriģents Kurts Mazurs Ņujorkā, 2010:- R. Šūmanis Fantāzija vijolei un orķestrim Do mažorā - L. van Bēthovens Pirmā romance vijolei un orķestrim Sol mažorā * Altists Jurijs Bašmets un ""Maskavas solisti"" Belgradā, 2011 - F. Šūberts Sonāte la minorā D. 821 (Arpeggione) Romāna Balašova aranžijā |
Klausīties | ||
LR3 |
Mana mūzikaAr Kanādas vēstnieku Latvijā Skotu Heteringtonu sarunājas Ilga Auguste |
Klausīties | ||
LR3 |
Programmas lasījums |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma* Fragmenti no Leo Delība baleta ""Kopēlija""Slovākijas Radio simfoniskais orķestris un diriģents Endrū Mogrelia (Andrew Mogrelia) * Pols Šēnfīlds (Paul Schoenfield) Cafe Music Trio Solisti * Dž. Gēršvina mūzikā Harmonie Ensemble New York * Filisa Teita (Phyllis Tate) Svīta London Fields Londonas filharmoniskais orķestris un diriģents Berijs Vordsvorts |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Skaisto melodiju lokā* Spiričuels Deep River* Stīvens Fosters Skaistais sapņotājs * Sergejs Rahmaņinovs Vokalīze op.34 Nr.14 * Bendžamens Godārs Svīta Op.116 - 2. daļa Idille * Pēteris Čaikovskis Valsis no baleta Gulbju ezers * Dmitrijs Šostakovičs Romance no mūzikas kinofilmai Dundurs * Otorīno Respigi Tanto Bella * Stenlijs Maierss Kavatīna no mūzikas kinofilmai The Deer hunter * Džakomo Pučīni Rūdolfa ārija no operas Bohēma aranžējumā orķestrim * Volfgangs Amadejs Mocarts Trešais koncerts mežragam ar orķestri - 2. Daļa * Georgs Frīdrihs Hendelis Oratorija Jūda Makabejs See the conquering hero comes * Frederiks Hends Lūgšana * Edvards Elgārs Rīta dziesma |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos Latvijā* Senās mūzikas ansamblis Vilansico (Zviedrija) Senās mūzikas festivālā Bauskā, 1997* V.A. Mocarts 12. koncerts klavierēm un orķestrim La mažorā K. 414 Džeina Kūpa (Jane Coop, Kanāda), Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un diriģents Vasilijs Sinaiskis Lielajā ģildē, 1987 |
Klausīties | ||
LR3 |
Operetes šarms |
Klausīties | ||
LR3 |
Pareizticīgo Ziemassvētkos - G. Sviridovs ""Putenis""Teicējs Jakovs Rafalsons, Latvijas Nacionālās operas orķestris un diriģents Mihails Tatarņikovs |
Klausīties | ||
LR3 |
Dienas notikumu apskats (BD) |
Klausīties | ||
LR3 |
Programmē ""Klasikas"" klausītājie:pasts: koncerts@latvijasradio.lvtālrunis 67206647 trešdienās no pl. 11:00-12:00 |
Klausīties | ||
LR3 |
Džeza pusstundaDziedātāja Pilara de la Osa (Pilar de la Hoz) |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikā šovakar |
Klausīties | ||
LR3 |
Sestdienas vakars OperāA. Ponkjelli opera ""Džokonda"" Amsterdamas Concertgebouw, 2011Eva Marija Vestbrūka (soprāns), Lučiana D`Intino (mecosoprāns), Rikardo Masi (tenors), Alberto Gazale (baritons), Luīzs Otavio Faria (bass), Nīderlandes Nacionālais bērnu koris, Nīderlandes Radio filharmoniskais orķestris un diriģents Bruno Bartoletti |
Klausīties | ||
LR3 |
Džeza pusstundaDziedātāja Pilara de la Osa (Pilar de la Hoz) |
Klausīties |