Trešdiena, 2024. gada 3. jūlijs
Vārda diena: Verita, Everita, Benita, Emerita
LR3 | Klausīties | |||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Pasticcio* latv. t. dz. V. Pūces apd. ""Mūsu puiši Alšvangā""* J. Kulakovs ""Dziediet meitas"" * J. Kulakovs ""Galdiņam bij četri stūri"" * J. Kulakovs ""Diētiskā rapsodija"" * M. Brauns ""Tas puisītis guļ ar godu"" * M. Brauns ""Dzied ar mani tautu meita"" * P. Butāns ""Tautiska pačalošana"" * P. Butāns ""Balta gāja tautu meita"" * E. Ešenvalds ""Suitu sievu Jāņu diena"" |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma |
Klausīties | ||
LR3 |
OdisejaUz Venecuēlu kopā ar Zani Ernštreiti |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma* A. Saljeri Piccola serenata in B flat major* J. Schobert Andante from Trio in B flat major op. XVI no. 1 * K.V. Gluks ""Orfejs un Eiridike"" * V. A. Mocarts Romance Larghetto Concerto no. 3 in E flat major * N. Paganini Minuetto Sonata 35 * Ž. Bizē Tarantelle * Ž. Masnē Annee Passee A l` obre * Ž. Masnē Konkursa solo klarnetei un orķestrim * E. Granadoss Spāņu deja mi minorā no cikla Spāņu dejas op. 37 * Dž. Meijerbērs She and I * H. Alvens Meditation Moderato * E. Grīgs First Meeting op. 21 no. 1 * A. Glazunovs Pa De Aksion no Baleta svītas op. 52 |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Rīta mūzika |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Diena sākusies!Aktualitātes, rīta intervija, pasaules ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Cafe musical* Latv. t. dz. ""Div` pļaviņas es nopļāvu"" / Radio bigbends* U. Stabulnieks ""Andersenam"" * M. Hadzhidakis Never on a Sunday / Greece Music * G. Kančeli Here I Am With All My Dreams * Ž. Depardjē Save The Last Dance For Me / S. Defrance * E. Loids-Vebers With One Look / B.Streizande * A. Pjacolla Bordelis no ""Tango vēsture"" * F. Lovs, R. Pauls, G. Rozenbergs Mūzika no mūzikla ""Mana skaistā lēdija"" |
Klausīties | ||
LR3 |
Zelta klasika* E. Dārziņš ""Melanholiskais valsis""Liepājas simfoniskais orķestris un diriģents Imants Resnis * J. Mediņš Daina Fadiēz mažorā Nr. 6 Liene Circene * J. Mediņš ""Ziedu valsis"" no baleta ""Mīlas uzvara"" Liepājas simfoniskais orķestris un diriģents Imants Resnis * J. Brāmss Solo dziesma ""Kā melodijas"" Džesija Normena (soprāns) un Daniels Bārenboims (klavieres) * L. Bokerīni Menuets no Kvinteta Mi mažorā op. 11 Nr. 5 Ansamblis Europa Galante * E. Šabrjē Rapsodija ""Spānija"" ""Vīnes filharmoniķi"" un diriģents Džons Eliots Gārdiners |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos* Orķestris Il Giardino Armonico, flautists un diriģents Džovanni Antonīni (Giovanni Antonini) Hallē, 2010:- Dž. Sammartīni Koncerts Fa mažorā blokflautai, stīgām un b. c. - V.A. Mocarts Divertisments Fa mažorā K. 138 * Baritons Saimons Kīnlīsaids (Simon Keenlyside) un pianists Malkolms Martino (Malcolm Martineau) Džordža Batervorsa (George Butterworth) dziesmās Edinburgā, 2010 * M. Ravēls ""Cēlie un sentimentālie valši"" Krievijas Nacionālais filharmoniskais orķestris un diriģents Vladimirs Spivakovs Kolmārā (Colmar), 2010 |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Programmas lasījums |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma* Johans Joahims Kvancs Koncerts flautai un orķestrim Sol mažorāDžeimss Golvejs, Virtembergas kamerorķestris un diriģents Jergs Ferbers * Saverio Merkadante Variācijas mežragam un orķestrim Lučāno Džuliāni (Luciano Giuliani) un orķestris Cameristi Italiani * Beļģijas Nacionālā simfoniskā orķestra klarnešu kvartets Dž. Gēršvina miniatūrās * Artūrs Bendžamins North American Square Dance Orķestris Symphony Nova Scotia un diriģents Georgs Tintners (Georg Tintner) |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Skaisto melodiju lokā |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos Latvijā* Pianiste Liene Circene Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē 2007. gada 20. martāM. de Faljas Cubana & Andaluza no cikla ""Četri spāņu skaņdarbi"" un F. Šopēna Barkarola Fa diēz mažorā op. 60 * J. Haidns Koncerts trompetei un orķestrim Mibemol mažorā un Simofnija nr. 100 (""Militārā"") Trompetists Ūle Edvards Antonsens, kamerorķestris Sinfonietta Rīga un diriģents Normunds Šnē Mazajā Ģildē 2007. gada 16. martā |
Klausīties | ||
LR3 |
Operešu, mūziklu un kino mūzika* Edgars Zveja operešu melodijās* Imanta Kalniņa dziesmu spēles ""No saldenās pudeles"" lappuses * Edisona Deņisova filmu mūzika |
Klausīties | ||
LR3 |
Eiroradio vasaras festivāli* F. Šūberts Astotā simfonija si minorā D. 759 (""Nepabeigtā"")BBC filharmoniskais orķestris un diriģents Džanandrea Noseda (Gianandrea Noseda) BBC Proms festivālā, 2010 * Pianists Stīvens Osborns (Steven Osborne) Edinburgas Festivālā, 2010: - S. Džoplins ""Kļavlapu regtaims"" - Dž. Gēršvins Trīs prelūdijas - O. Pītersens Indiana * P. Čaikovskis Valsis un Polonēze no operas ""Jevgeņijs Oņegins"" Ulster Orchestra un diriģents Pols Votkinss (Paul Watkins) BBC Proms festivālā, 2010 |
Klausīties | ||
LR3 |
Dienas notikumu apskats (BD) |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Džeza pusstundaDziedātāja Ketlīna Betla (Kathleen Battle) |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikā šovakar |
Klausīties | ||
LR3 |
Pasaules koncertzālēs* H. Berliozs Uvertīra ""Korsārs""Somijas Radio simfoniskais orķestris un diriģents Tugans Sohijevs (Tugan Sokhiev) Helsinkos, 2010 * F. Šopēns Četras balādes klavierēm Jevgeņijs Kisins Zalcburgas festivālā, 2010 |
Klausīties | ||
LR3 |
Sestdienas vakars OperāA. Žilinskis Opera ""Zelta zirgs"" 1965. gada iestudējumā Latvijas Nacionālajā operāJānis Zābers, Auguste Klinka, Maigurs Andermanis, Arturs Frinbergs, Pēteris Grāvelis, Aleksandrs Daškovs, Latvijas Nacionālās operas koris un orķestris, diriģents Rihards Glāzups |
Klausīties | ||
LR3 |
Džeza pusstundaDziedātāja Ketlīna Betla (Kathleen Battle) |
Klausīties |