Trešdiena, 2024. gada 3. jūlijs
Vārda diena: Verita, Everita, Benita, Emerita
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Ūzedomas mūzikas festivālā 2010* P. Vasks Cantabile stīgām* L. van Bēthovens ceturtais koncerts klavierēm un orķestrim Sol mažorā op. 58 * V. Šimkus ""Astora Pjacollas sirdspuksti"" Vestards Šimkus (klavieres), Ziemeļvācijas Radio simfoniskais orķestris un diriģents Teodors Kurentziss (Teodor Currentzis) |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Klasikas panorāma |
Klausīties | ||
LR3 |
Pasticcio* Ž. Masnē Meditācija* G.F. Hendelis Frondo Tenere E Belle * J. Haidns Simfonija nr. 15 Re mažorā * F. Šopēns Impromtu Fis Dur op. 36 * L. Bokerini Koncerts čellam un orķestrim Sibemol mažorā * Dž. Rosini La Pastorella * T. Albinoni Koncerts nr. 3 Sibemol mažorā obojai, stīgām un b.c. * F. Buzoni Duettino Concertante in F major K. 459 * V.A. Mocarts Adagio in E major for violin and orchestra K. 261 |
Klausīties | ||
LR3 |
Neakadēmiski* Johans Sebastians Bahs, Hildegard Pohl - Menuett in Jazz / Hildegard Pohl Trio* Hal David, Burt Bacharach - This Guy`s In Love With You / Barney Kessel * Kate Fuller - Your Way / Kate Fuller * Antonio Carlos Jobim - So Danēo Samba / Jim Tomlinson * Eric Alexander - Blues for Phineas / Eric Alexander * Silje Nergaard - Hjem / Silje Nergaard * Thelonious Monk - In Walked Bud / Holly Hofmann * Edward Heyman, Frank Eyton, Johnny Green, Robert Sour - Body and Soul / Mishka Adams * Irving Berlin - The Best Thing For You / Ken Peplowski * Yves Carini - De soleil en soleil / Yves Carini * Conrad Herwig - Forbidden Pool / Conrad Herwig * Jack Keller, Howard Greenfield - Gonna Cry You Out of My Heart / Boilermaker Jazz Band, Jennie Luvv * Johans Sebastians Bahs, Žaks Lusjē - Wachet aut, ruft uns die Stimme / Žaka Lusjē trio |
Klausīties | ||
LR3 |
Rīta mūzika |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Atspere* 9:06 - Jubilāri, nedēļas notikums* 9:20 - Literatūra, konkurss * 9:30 - Rīta intervija, konkurss * 10:00 - Klasikas mīkla * 10:15 - Cafe musical * 10:30 - Cezūra bez cenzūras * 10:40 - Brīvdienu notikumi * 10:50 - Skats pasaulē |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos* V.A. Mocarts Koncerts flautai, arfai un orķestrim Do mažorā K. 299Marī Andrē Bennī (Marie-Andree Benny), Valerī Milo (Valerie Milot), ansamblis Les Violons du Roy un diriģents Bernārs Labadī (Bernard Labadie) Monreālā, 2010 * F. Šūberts Dziesmas Ansamblis Die Liedertafel Vartburgā, 2010 * G. Mālers Adagietto no Piektās simfonijas Prāgas simfoniskais orķestris un diriģents Jiržījs Belohlāveks |
Klausīties | ||
LR3 |
Mana mūzikaŽurnālists un rakstnieks Juka Rislaki |
Klausīties | ||
LR3 |
Programmas lasījums |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikas panorāma* Stīvens Stabss (Stephen Stubbs, baroka ģitāra, arfa) un ansamblis Teatro LiricoArkandželo Korelli un Mauricio Kacati mūzika * Roberta Praizmena (Robert Prizeman) mūzikā ansamblis Angel Voices * Reins Rannaps ""Jaunības koncerts"" Hanness Altrovs (klarnete), Reins Rannaps (klavieres), Andress Lepnurms (fagots), Olevs Ainomē (oboja), Igaunijas Radio kamerorķestris un diriģents Pauls Megi |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Skaisto melodiju lokā |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos LatvijāDita Krenberga (flauta), Mārcis Kūlis (klarnete) un stīgu kvartets Euphonia Mazajā ģildē, 2009- Dz. Botezīni Andante un variācijas flautai, klarnetei un stīgu kvarteta - V.A. Mocarts Flautas kvartets Re mažorā K. 285 * J. Haidns 60. simfonija Do mažorā (""Izklaidīgais"") Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga un diriģents Normunds Šnē Lielajā ģildē, 2009 |
Klausīties | ||
LR3 |
Kino mūzika* Reičelas Portmenas mūzika kinofilmai Šokolāde* Džulians Loids-Vebers spēlē Endrū Loidu-Veberu |
Klausīties | ||
LR3 |
Post factumKoncerts ""Etnolats"" Ģertrūdes ielas teātrī |
Klausīties | ||
LR3 |
Post factumAleksandrs Ļahovskis, LNSO, Milanovs koncerts ciklā Krievu mūzikas pērles"" 15.aprīlī |
Klausīties | ||
LR3 |
Dienas notikumu apskats |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde* K. Debisī Arabeska* J. S. Bahs Koncerts obojai un orķestrim re minorā - 2. Daļa * V. A. Mocarts Mazā Naktsmūzika - Romance * L. Bokerīni Simfonija Do mažorā op.12 Nr.3 - 1. Daļa * G. F. Hendelis Mūžīgais dievišķīgās gaismas avots * Ž. Bizē Karmenas fantāzija - Intermeco * Ž. Bizē Karmenas fantāzija - Bolero * P. Čaikovskis Sentimentāls Valsis fa minorā op.51 Nr.6 * F. Bridžs Sally in our Alley * F. Lists Mīlas sapņi Nr.3 |
Klausīties | ||
LR3 |
Autogrāfs pēc ieskaņojuma* E. Elgārs Bavāriešu deja* L. van Bēthovens Trīs Vācu dejas * K. V. Gluks „Orfejs un Eiridīke"" - Baletmūzika * L. Delībs „Silvija"" - Valsis no baleta * A. Ponkjelli „Džokonda"" ""Pulksteņu deja"" |
Klausīties | ||
LR3 |
Džeza pusstundaĢitārists un dziedātājs Džons Picarelli (John Pizzarelli) |
Klausīties | ||
LR3 |
Sestdienas vakars Operā - R. Štrausa opera ""Kapričo"" tiešraidē no Ņujorkas Metropoles operteātraRenē Fleminga (soprāns), Sāra Konolija ( Sarah Connolly, mecosoprāns), Džozefs Kaizers (Joseph Kaiser, tenors), Rasels Brauns ( Russel Braun, baritons), Pīters Rozs (Peter Rose, bass), Mortens Franks Larsens (Morten Frank Larsen, baritons), Ņujorkas Metropoles operas orķestris un diriģents Endrū Deiviss |
Klausīties | ||
LR3 |
Džeza pusstundaĢitārists un dziedātājs Džons Picarelli (John Pizzarelli) |
Klausīties |