Trešdiena, 2024. gada 3. jūlijs
Vārda diena: Verita, Everita, Benita, Emerita
LR3 |
Klasikas panorāma* V.A. Mocarts Trīs vācu dejas K. 586* Arturo Markess Deja nr. 2 * Stīvena Fostera dziesmas * K.M. fon Vēbers Otrais koncerts klarnetei un orķestrim Mibemol mažorā op. 74 |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos Latvijā. Vijolnieces Baibas Skrides 30. dzimšanas dienā* L. van Bēthovens Romance nr. 2 vijolei un orķestrim Sol mažorā op. 40Ar orķestri „Brēmenes vācu kamerfilharmonija"" un diriģentu Pāvo Jervi 2005. gada 15. augustā Dzintaru koncertzālē * F. Mendelszons-Bartoldi Klavieru trio re minorā op. 49 Ar čellisti Martu Sudrabu un pianisti Katju Skanavi 2005. gada 30. jūnijā Siguldas koncertzālē ""Baltais flīģelis"" * J.S. Bahs Koncerts vijolei un orķestrim Mi mažorā BWV 1042 Ar orķestri Kremerata Baltica 2005. gada 29. jūnijā Siguldas koncertzālē ""Baltais flīģelis"" |
Klausīties | ||
LR3 |
Skaisto melodiju lokā |
Klausīties | ||
LR3 |
Mana mūzikaAr režisori Lauru Grozu sarunājas Liene Jakovļeva |
Klausīties | ||
LR3 |
Operešu un mūziklu melodijas* Anne Sofija fon Otere, Žils Ragons, orķestris Les Musiciens Du Louvre un diriģents Marks Minkovskis mūzikā no Žaka Ofenbaha operetēm ""Gerolšteinas lielhercogiene"" un ""Zilbārdis""* Ričarda Heimena (Richard Hayman) orķestris melodiju popūrijos no Ričarda Rodžersa un Džula Staina mūzikliem |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde* J. G. Albrehtsbergers Koncerts vargānam un mandolai ar orķestri 4.daļa* A. Saljēri Maza serenāde Sib mažorā 3.daļa * G. Doniceti Stīgu kvartets Re mažorā aranžējumā stīgu orķestrim 1.daļa * F. Lists ""Mīlas sapnis"" Nr.3 * F. Kuperēns "" Mežģīņu audējas"" * J. S. Bahs Koncerts obojai d`amore, stīgām un basso continuo La mažorā 3. daļa * E. Granadoss ""Spāņu deja"" * E. Grīgs Arietta op.12 Nr. 1 * Dž. Gēršvins Fascinating Rhythm * V. A. Mocarts Serenāde Sol mažorā K. 525 Mazā nakts mūzika Rondo * Francis Šūberts Impromti Nr. 3 Solbemol mažorā op. 90 un Nr. 3 Sibemol mažorā op.142 |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Rīta mūzika |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Diena sākusies!Aktualitātes, rīta intervija ar Romānu Poļisadovupasaules ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziemas mūzika |
Klausīties | ||
LR3 |
Mākslinieka darbistabāKino dokumentālists Zigurds Vidiņš |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Pasaules festivālos un koncertos* Ansamblis Capella de la Torre (Vācija) koncertā IX Senās mūzikas festivālā La Folia 2009. gada 1. jūnijā Šveicē, Ružemonas (Rougemont) baznīcā* F. Šopēns Otrais klavierkoncerts fa minorā op. 21 Nikolajs Demidenko, Varšavas filharmoniskais orķestris un diriģents Antonijs Vits (Antoni Wit) 2010. gada 27. februārī Varšavas filharmonijas zālē |
Klausīties | ||
LR3 |
Programmē Klasikas klausītāji. Tālrunis 67206705 |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
CD jaunumi - no Latvijas ""Mūzikas ierakstu Gada balvas 2010"" nomināciju klāstaLabākais akadēmiskās mūzikas albums* 7 Gospels - Rihards Zaļupe, Xylem Trio, Ieva Kerēvica, koris ""Maska"", diriģents Jānis Ozols * Pēteris Vasks - ""Gadalaiki"" - Vestards Šimkus Labākais tautas mūzikas albums * ""Putra"" - tautas mūzikas grupa ""Laiksne"" * ""Tur man mūžam neapnika"" - jauniešu folkloras kopa Kokle * ""Etnotranss"" - dūdu un bungu mūzikas grupa ""Auļi"" Labākais instrumentālais, filmu vai teātra albums ""Spēlēju, dancoju"" - Dailes teātra aktieri, Sinfonietta Rīga, diriģents Normunds Šnē |
Klausīties | ||
LR3 |
Latvijas koncertzālēsFranču mūzikas izlase no 2009. un 2010. gada koncertprogrammāmLiepājas simfoniskā orķestra kameransamblis, Liene Denisjuka (flauta), Egīls Šēfers (klarnete), Elīna Bērtiņa, Kristīne Paula, Petrs Lauls, Dzintra Erliha (klavieres), Sergejs Krilovs (vijole), Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un diriģents Karels Marks Šišons |
Klausīties | ||
LR3 |
Svētdienas neakadēmiskā stunda* P. Metheny Resolution* Mitchel Passing Strangers / S. Vaughan * I. Grandi Sotto Le Stelle / P. Conte * J. Maurin In My Own Sweet Way * L. Bonfa Menina Flor / M. Toledo,S. Getz * N. Gimbel Sway / M. Buble * W. Donaldson My Blue Heaven / C. Sloane * T. Tīlemans ""Neatstāj mani"" * T. Scott Gotcha / G. Puerling * R. Wolf / Afternoon * Newman, Lombardo / Sweethearts on Paradise / L. Armstrong * R. Carter How Ruth Felt * H. Hupfeld As Time Goes By * B. Ferry Where Or When * R. Wakeman Nature Trails |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Dienas notikumu apskats |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde |
Klausīties | ||
LR3 |
Ad libitum |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikā šovakar |
Klausīties | ||
LR3 |
Rupjmaizes kārtojums. IzlaseRišārs Galjāno (bandoneons), Brēmenes filharmoniskais orķestris un diriģents Enrike Ugarte |
Klausīties | ||
LR3 |
Rupjmaizes kārtojums. Izlase* Otrā balāde si minorā* Bagatele bez tonalitātes * Sonāte - fantāzija ""Pēc Dantes lasījuma"" (no cikla ""Klejojumu gadi"", 2. gads, Itālija) * ""Trīs Petrarkas soneti"" ( no cikla ""Klejojumu gadi"", 2. gads, Itālija) * ""Spāņu rapsodija"" |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Skaisto melodiju lokā |
Klausīties |