Trešdiena, 2024. gada 3. jūlijs
Vārda diena: Verita, Everita, Benita, Emerita
LR3 |
Klasikas panorāma |
Klausīties | ||
LR3 |
Meistaru koncertos Latvijā* P. Čaikovskis Sekstets ""Atmiņas par Florenci""Maksims Risanovs (alts) un kvartets Euphonia koncertā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā ciklā ""Māksla un mūzika"", 2006 * G. Sansa miniatūras ģitārai Hosē Migels Moreno (Jose Miguel Moreno, Spānija) Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā VIII Starptautiskajā Baha kamermūzikas festivālā, 2008 * J. S. Bahs Koncerts divām vijolēm, stīgām un b.c. re minorā BWV 1043 Baiba Skride, Reno Kapisons (Renaud Capucone, Francija) un stīgu sekstets VI Starptautiskajā Baha kamermūzikas festivālā Melngalvju namā, 2006 |
Klausīties | ||
LR3 |
Skaisto melodiju lokā |
Klausīties | ||
LR3 |
Mana mūzikaAr Valmieras Drāmas teātra aktieri Rihardu Rudāku sarunājas Edgars Raginskis |
Klausīties | ||
LR3 |
Kino, operete, mūzikls* No Arvīda Žilinska operetes ""Zilo ezeru zemē""* Stīvena Sondheima mūziklu melodijās Renē Fleminga un Brīns Terfels * Bjorka filmā ""Dejotāja tumsā"" |
Klausīties | ||
LR3 |
Zelta klasika |
Klausīties | ||
LR3 |
Pasticcio* L. van Bēthovens Allegretto no Sonātes Nr. 14 dodiēz minorā op. 27* N. Rimskis-Korsakovs Serenāde čellam un orķestrim op. 37 Sibemol mažorā * J. Haidns ""Mazais nams"" * K. Nīlsens Andante Scherzando no Stīgu kvinteta Sol mažorā * Ž. Ofenbahs Barkarola no operetes ""Hofmaņa stāsti"" * V.A. Mocarts 4. daļa no Simfonijas Nr. 36 Do mažorā (""Lincas"") K. 425 |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Rīta mūzika |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Diena sākusies!Aktualitātes, pasaules ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Mākslinieka darbistabāPianists Juris Žvikovs |
Klausīties | ||
LR3 |
Rudens mūzika* Tomass Klauzens Rudens* Peders Karlsons ta * Arne Bratlands Septembra dziesma * Benijs Andersons Pēc lietus * Frenks Bridžs Cherry Ripe * Antonio Vivaldi, Jorge Calandrelli Rudens |
Klausīties | ||
LR3 |
Zelta klasika* V. A. Mocarts Uvertīra operai ""Figaro kāzas""""Vīnes filharmoniķi"", diriģents Rikardo Muti * Dž. Rosīni Figaro kavatīne no operas ""Seviļas bārddzinis"" Saimons Kīnlīsaids, Minhenes Radio orķestris, diriģents Ulfs Širmers * K. V. Gluks ""Svētlaimīgo garu deja"" no operas ""Orfejs un Eiridīke"" Academy of St. Martin in the Fields, diriģents Nevils Meriners * J. Brāmss Sestā ungāru deja Re mažorā Budapeštas festivāla orķestris, diriģents Ivans Fišers * P. Čaikovskis ""Ziedu valsis"" no baleta ""Riekstkodis"" Londonas simfoniskais orķestris, diriģents Andrē Previns J. Štrauss Polka ""Pērkons un zibens"" Vīnes Johana Štrausa kapela, Vīnes zēnu koris |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Eiroradio raidījumu konkursa ""PRIX ITALIA 2010 laureāti""""Vēstījums pudelē""CBC, Kanāda |
Klausīties | ||
LR3 |
Pasaules festivālos un koncertos* Johans Gotlībs Janičs (Johann Gottlieb Janitsch, 1708-1763) Kvartets stīgām Sol mažorā op. 1Ansamblis Tempesta di Mare Filadelfijā, 2008 * F. Šūberta dziesmās baritons Markuss Verba (Markus Werba) un pianists Gerijs Metjūmens (Gary Matthewman) Londonā, 2010 * Akordeonists Dermonts Danns (Dermont Dunne), Īrijas kamerorķestris un diriģente Ketrīna Hanka (Katherine Hunka) Dublinā, 2010 - Bernhards Moliks (Bernhard Molique, 1802-1869) Koncerts akordeonam un stīgām - A. Vivaldi Koncerts Re mažorā RV 121 un Fa mažorā RV 141 * F. Šopēna mūzikā pianists Daniils Trifonovs (Daniil Trifonov) Varšavā, 2010 * P. Čaikovskis Stīgu serenāde Do mažorā op. 48 Tasmānijas simfoniskais orķestris un diriģents Dmitrijs Sitkoveckis (Dmitry Sitkovecky) Hobārtā, 2010 |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
CD jaunumi*Stabat mater - A Tribute to PergolesiAnna Netrebko, Marianna Pizzolato, Orchestra dell` Accademia Nacionale di Santa Cecilia, Antonio Pappano Deutsche Grammophon, 2011 *Johann Sebastian Bach Sonatas for viola da gamba and harpsichord Paolo Pandolfo/Markus Huenninger, Glossa, 2010 |
Klausīties | ||
LR3 |
Tiešraidē no Latvijas Radio 1. studijas - jauno mūziķu kameransambļu koncertsJūrmalas mūzikas vidusskolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Jāz. Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas, Engures Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiTiešraidi vada Edgars Raginskis |
Klausīties | ||
LR3 |
Svētdienas neakadēmiskā stunda |
Klausīties | ||
LR3 |
Diriģentam Teodoram Kalniņam - 120 |
Klausīties | ||
LR3 |
Dienas notikumu apskats (BD) |
Klausīties | ||
LR3 |
Promenāde |
Klausīties | ||
LR3 |
Ad libitum |
Klausīties | ||
LR3 |
OdisejaCD jaunumi |
Klausīties | ||
LR3 |
Ziņas |
Klausīties | ||
LR3 |
Klasikā šovakar |
Klausīties | ||
LR3 |
Rupjmaizes kārtojums. IzlaseŠtutgartes Dienvidrietumu Radio simfoniskais orķestris un diriģents Pietari Inkinens (Pietari Inkinen) Štutgartē, 2010 |
Klausīties | ||
LR3 |
Rupjmaizes kārtojums. IzlaseVioleta Urmana (soprāns) un Filips Šulce (Philip Schulze, klavieres) Barselonas Grand Teatre del Liceu, 2010 |
Klausīties | ||
LR3 |
Rupjmaizes kārtojums. IzlaseHannoveres Ziemeļvācu filharmoniskais orķestris un diriģents Eivinns Gulbergs Jensens (Eivind Gullberg Jensen) Bergenā, 2010 |
Klausīties | ||
LR3 | Klausīties | |||
LR3 |
Skaisto melodiju lokā |
Klausīties |