Pirmdienu uztaktējam ar Vladimira Hvoiņicka dziesmu "Soļi" ar Grigorija Beilina vārdiem Ulda Lapsiņa aranžējumā, ko 1962. gada ierakstā dzied Viktors Grundulis, bet pavadījumu spēlē Igora Jakovļeva instrumentālais ansamblis.

Viktors Grundulis 1955. gadā beidza Latvijas konservatorijas vokālo klasi – viņa kursabiedru vidū bija tādi vēlāk pazīstami mākslinieki kā dziedātājas Alīda Zvagule, Leonarda Daine, Elza Zvirgzdiņa, diriģenti Centis Kriķis, Pauls Kvelde, čellists Ernests Bertovskis, pianiste Jautrīte Putniņa. Beidzis augstskolu, Grundulis kļuva par Filharmonijas solistu, dziedonis rīkoja gan solokoncertus, gan uzstājās dažādu mūziķu kopīgajos koncertos. Vienlaikus Viktors Grundulis 60. un 70. gados strādāja par skaņu režisoru gan Latvijas Radio, gan Latvijas Televīzijā, kur labu laiku bijis arī diktors.

Tikām arī Pēterburgā dzimušā mūziķa Vladimira Hvoiņicka mūžs cieši saistīts ar Latviju, ar Rīgu, kurp Hvoiņickis pārcēlās 50. gadu vidū. Līdz sava mūža noslēgumam 2008. gadā viņš sacerējis vairākus simtus dziesmu, vairākas no tām bijušas itin populāras, piemēram, "Palīdzi man", "Buratino".