Lapmežciems savulaik bija slavens ar divām lietām – zvejnieku kolhozu "Selga" un ar estrādes ansambli "Selga", kas darbojās šī kolhoza tolaik jaunajā un skaistajā kultūras namā, bija populārs un pelnīja zvejnieku kolhozam labu naudu.

Piemēram, 1974. gada republikāniskajā pašdarbnieku skatē tas dalīja 2. vietu ar ansambli "Suvenīrs", bet "Selgas" solists Andrejs Lihtenbergs kļuva par skates labāko dziedātāju.

70. gadu sākumā lieliskais baritons Andrejs Lihtenbergs sāka dziedāt zvejnieku kolhoza “Selga” ansamblī. Kā jau tajos laikos notika, viņu uzņēma kolhozā, piešķīra zemi mājas būvniecībai un tika izveidots profesionālu mūziķu grupa, kas koncertēja ar lieliem panākumiem. Labu laiku, 70. gadu sākumā, tas bija īsts zvaigžņu ansamblis. Selgā džeza mūziķis, kontrabasists Aivars Zītars spēlēja basģitāru, Raimonds Raubiško - saksofonu, viens no "Eolikas" dibinātājiem Zigismunds Lorencs spēlēja ğitāru un dziedāja, saksofonists un grupas oficiālais vadītājs Aldis Ermanbriks ļoti atraktīvi vadīja programmu, bet Sandra Ozolīte dziedāja un spēlēja vijoles kopā ar Guntu Mesteri. Galvenā zvaigzne "Selgā", protams, bija Andrejs Lihtenbergs, kura balsij sacerēt dziesmu par goda lietu uzskatīja vai ikviens Latvijas populārais estrādes komponists. Un čakls rakstītājs bija arī ģitārists, dziedātājs un komponists Zigismunds Lorencs.

Bet "Rīta retro" Andreja Lihtenberga, Latvijas Radio sieviešu vokālā ansambļa un grupas "Selga” sniegumā klausāmies Tonija Hillera grāvēju "Tavs skūpsts", kas Latvijas Radio studijā ieskaņots 1977. gadā. Dziesma, kuras oriģinālnosaukums ir Save Your Kisses for Me, 1976. gadā uzvarēja Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā, kļūstot par pārdotāko dziesmu Lielbritānijā un īstenu hitu daudzās citās Eiropas valstīs. Protams, arī Latvijā. Latviešu versijas dzejas autors ir Ziedonis Purvs, un dziesmas pirmieskaņotāja gods pieder Ērikam Kamarūtam.