Šoreiz klausāmies dziedātājas Barbaras Hanigenas (Hannigan) un Ludwig Orchestra tvartu Crazy Girl Crazy (Alpha Classics, 2017), kam pievienota Matjē Amalrika (Amalric) dokumentālā īsfilma Music Is Music un kas saņēma Grammy 2018 kā gada labākais vokālais soloalbums.

Šajā diskā skan Lučāno Berio Sequenza III solobalsij, Albana Berga Lulu Suite un no trim Džordža Gēršvina dziesmām veidots opuss Girl Crazy Suite, kura līdzautori ir pati Barbara Hanigena un Bils Eliots (viņš arī instrumentācijas autors).

Raidījuma otrā pusē salīdzinām Berio Sequenza III dažādus ieskaņojumus. Klausāmies Ketiju Berberianu (Berberian, 1965), kurai šis opuss komponēts un veltīts, Luizu Kastellāni (Castellani, izd. 1998),  Ievu Paršu (2000. gada koncertieraksts), Toniju Ārnoldu (Arnold, iesk. 2002) un Izabellu Gancu (Ganz, izd. 2006), bet galu galā kaut kā izrādās, ka sarunājamies vien par Berberianas, Paršas un Hanigenas versijām.

Sarunā aplūkojam Barbaras Hanigenas fenomenu, kas, iespējams (cerams), kaut kādā ziņā mainīs mākslas pasauli, un runājam arī par ideālo operas iestudējumu un talanta bezbailīgas uzplaukšanas un izpaušanās iespējām pirms 60 gadiem un mūslaikos.

Raidījuma dalībnieki – režisore Margo Zālīte un dziedātājs Ansis Bētiņš.