Latvijas Kultūras akadēmijas studenti pievēršas visnotaļ interesantai apakšprogrammai akadēmijā – starpkultūru sakariem (SKS), un īpaši – specializācijai "Latvija-Francija".

Par multikulturālismu un apakšprogrammu Starpkultūru sakari sīkāk stāsta SKS Latvija-Francija absolvents Jānis Laucenieks. Ieklausāmies arī mūsu studentos, kuri vēsta par multikulturālismu viņu ikdienā.

Domājot par multikulturālismu, interesanti šķiet, ko par to domā kāds, kas nav dzimis Latvijā. Uzklausām LKA pasniedzēja Džonatana Dirandena viedokli. Viņš dzimis Francijā, bet jau vairākus gadus dzīvo un strādā Latvijā. Sarunā viņš atklāj savas domas par multikulturālismu, nacionālo piederību un atšķirības starp franču un latviešu dzīves uztveri.

Šī gada 23. martā plkst. 15.00 Eiropas Savienības mājā notiks diskusija “Pazust globalizācijā”, kurā tiks aplūkots multikulturālisms un radošās industrijas. Vairāk par šo notikumu stāsta viena no diskusijas rīkotājām, SKS "Latvija-Francija" studente Rūta Žiaugure.

Raidījuma noslēgumā - Ilzes Svirskas novērotās tendences par starpkultūru sakaru absolventu profesionālajām gaitām.

Latvijas Kultūras akadēmijas marta raidījuma veidotāji: Annija Liepājniece, Elvīra Avota, Daiga Ušacka, Jānis Laucenieks, Viesturs Butāns, Aija Lūse un Signe Dzenīte.