Šī gada pavasarī Latvijas Radio koris Sigvarda Kļavas vadībā Rīgas Sv. Jāņa baznīcā ieskaņoja komponista Andreja Selicka mūzikas albumu Paradisus vocis, ko šī gada rudenī izdos Skandināvu ierakstu kompānija Ondine.

Albuma ierakstā piedalījās arī dziedātāja Ieva Parša, kamerorķestris Sinfonietta Rīga, dūdas spēlēja Ieva Nīmane un Māris Jēkabsons, perskusijas - Ivo Krūskopsa.

Jaunajā albumā vietu radis ar Lielo Mūzikas balvu godalgotais opuss "Šyupuļdzīsme Jēzum", himna svētajam Krustam O Crux Christi, "Litānija Mātei Terēzei", veltījums komponista Georgija Sviridova piemiņai "Dvēs’le slāpst pēc Debesīm" un sakrālā slavas dziesma Nunc dimittis, kā arī darbs korim un vecticībnieku priesterim Paradisus vocis, kas tapis pēc bizantiešu garīgo dziedājumu tradīciju izpētes brauciena uz Turcijas un Grieķijas senākajiem reliģiskajiem tempļiem un klosteriem. Titulopusu, kurā seno reliģisko Bizantijas dziedājumu dzīvā tradīcija sastopas ar mūslaiku kormūziku, jaunajā albumā iedziedājis komponista tuvs draugs – vecticībnieku priesteris Vasilijs Volkovs no Jēkabpils Svētmocekļa Habakuka draudzes.

Ieraksts “Paradisus vocis” būs jau trīspadsmitais albums, ko Latvijas Radio koris laidis klajā sadarbībā ar mūzikas namu Ondine.

Komponistu Andreju Selickis par viņa mūzikas pirmo autoralbumu izvaicāja Inga Žilinska.