Spoken word ir mākslinieciska lasīšana vai deklamēšana, poēzija ar mūziku, jauns neordinārais žanrs, ko bieži saista ar postmodernisma kultūru, monologu un džezu. Klausies. Слушай. Listen. projekts spoken word žanrā radies Rīgā 2015. gada beigās, uz skatuves apvienojot trīs džeza mūziķus ar bagātu starptautisku pieredzi – Tomu Rudzinski, Andri Buiķi un Rūdolfu Macatu, un Aleksandru Line, kas raksta un lasa tekstus krievu, latviešu un angļu valodā.Projekta nosaukums ir ass un vienkāršs aicinājums ieklausīties — gan dzejā, gan mūzikā, tekstos.

1. maijā grupai oficiāli iznāca albums “17”. Šis nosaukums ir vienlaicīgi arī paša pirmā ierakstītā skaņdarba teksta nosaukums: pirmais teksts sākas ar vārdiem “17 sekundes līdz maijam”, vēstot par pavasara gaidām, gaišuma priekšnojautu, mīlestības un pasaules izzināšanas ceļojuma priecīgo sākumu.

Albums ir ierakstīts Sound Division studijā 2017. gada septembrī. Pie ieraksta, miksēšanas un māsterēšanas strādājis Ivars Ozols, pie radošas idejas un mūzikas producēšanas - Artis Orubs. Dzeju albumā rakstīja un lasīja Aleksandra Line, iespēlējuši Toms Rudzinskis (saksofons, flauta, efekti), Toms Mikāls (taustiņinstrumenti) un Artis Orubs (bungas, afrikāņu instruments udu, metāla švammes, kartona nošu mapes, mūzikas akadēmijas džeza klases atslēgas piekariņš).

Par jauno albumu stāsta Aleksandra Line.