13. oktobrī sirsnīgus sveicienus dzimšanas dienā "Klasika" sūta vijolniekam Indulim Cintiņam, kuru Latvijas publika iepazinusi kā daudzpusīgu ansamblistu - Induļa vijole vienlīdz labi skan kā Mocarta, tā mūsdienu komponistu opusos, vieglajā un salonmūzikā.

Vēlot sirsnīgu dzimšanas dienas vakaru labā draugu kompānijā un visu sapņu piepildījumu "jaunajā gadā", Induli sveicam ar īpašo dzimšanas dienas "Benefici", kurā burvīgus mūzikas ierakstus ar gaviļnieka vijolspēli virknējusi Rūta Paula.

Indulis Cintiņš (1984) nāk no mūziķu ģimenes - viņa tētis ir pazīstamais ērģelnieks Oļģerts Cintiņš, bet mamma - vijolniece un muzikoloģe Inese Žune. Indulis mācījies vijoļspēli Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, kur viņa pirmais skolotājs bija Romans Šnē, bet vēlāk - Andris Baumanis. Pie viņa vijolnieks studējis arī Mūzikas akadēmijā, ko 2007. gadā absolvējis ar bakalaura grādu un studijas turpinājis maģistrantūrā vispirms Andra Baumaņa, vēlāk Valda Zariņa un Evas Binderes vijoles klasē. 2006. gadā vienu semestri Indulis Cintiņš papildinājies Hamburgas Mūzikas un Teātra augstskolā pie Andrea Rēna, Bavārijas Radio simfoniskā orķestra koncertmeistara.

No desmit gadu vecuma Indulis Cintiņš ar panākumiem piedalījies starptautiskos jauno vijolnieku konkursos Čehijā un Tallinā, bijis Pasaules jauniešu orķestra dalībnieks Šlēzvigas - Holšteinas mūzikas festivāla orķestra akadēmijā Vācijā, kur muzicējis Kristofa Ešenbaha un Jukas Pekas Sarastes vadībā, tāpat piedalījies Helmuta Rillinga vadītajā Baha akadēmijā Štutgartē un divus gadus bijis Klaudio Abado diriģētā Gustava Mālera Jauniešu simfoniskā orķestra pamatsastāvā. Kopš 2006. gada Indulis ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu grupas mūziķis. Kā solists muzicējis kopā arī ar māsu, ērģelnieci Unu Cintiņu, regulāri piedalās dažādos kamermūzikas projektos, spēlē trio, kvartetos, uzstājas arī kopā ar Latvijas Radio kori.