Pianistes Leldes Paulas apaļās dzimšanas dienas vakarā - māksliniecei veltīta "Benefice" ar sarunu par mūziku, ierakstiem un kamermuzicēšanas domubiedriem. Skanēs Volfganga Amadeja Mocarta, Morisa Ravela, Johannes Brāmsa un Sergeja Rahmaņinova mūzika, kā arī Volfganga Dārziņa miniatūras, ko Lelde Paula Latvijā atskaņojusi kā viena no pirmajām pianistēm.

Līdzās atmiņu stāstiem par leģendārajām klavierspēles pedagoģēm - Anitu Pāži un Ilzi Graubiņu, arī par aizraušanos ar VA Mocarta darbiem, par liktenīgo Morisa Ravela Klavierkoncertu, par Pētera Plakida neatsveramajiem padomiem un muzicēšanu ar Leldes Paulas partneri uz skatuves uz dzīvē - Andri Paulu.

Pianiste Lelde Paula  ir Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas pedagoģe un koncertmeistare kopš 1980. gada. Pati savulaik ir beigusi šo skolu, absolvējusi arī J. Vītola Latvijas Valsts konservatoriju un papildinājusies Maskavas Gņesinu Valsts Mūzikas pedagoģijas institūtā. L. Paula ir strādājusi par pasniedzēju arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Klavieru katedrā (1991-2005).