Agneses Egliņas personībā elastīgi savienojies solistes un kamermūziķes talants, viņa vienlīdz labi iejūtas kā koncertmeistares un dažādu  kameransambļu dalībnieces, tā solistes ampluā, tādēļ kļuvusi par vienu no pieprasītākajām pianistēm Latvijā. Agnesei ir teicama skatuviskā izjūta, spēles precizitāte, spars un atraktivitāte, viņas priekšnesumā vienlaikus uzplaiksna temperamenta dzirkstis un aizkustina smalka iejūtība, un visam pāri apbur patiess muzicēšanas prieks.

Pianiste dzimusi Liepājā mūziķu ģimenē un pirmo muzikālo izglītību guvusi Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā, vēlāk Emīla Dārziņa mūzikas skolā. Studijas viņa turpinājusi Latvijas Mūzikas akadēmijā profesora Arņa Zandmaņa klasē un Cīrihes mūzikas augstskolā, kas absolvēta ar izcilību. Savas prasmes Agnese papildinājusi koncertmeistaru klasē pie docentes Intas Villerušas un kameransambļa klasē pie profesora Alda Liepiņa, 2008.gadā saņēmusi maģistra grādu. Saspēlē ar klarnetistu Mārtiņu Circeni viņa 2005. gadā ieguvusi 1. vietu Mūzikas akadēmijas konkursā "Labākais studentu kameransamblis", ir JVLMA un Swedbank Gada balvas jaunajiem mūziķiem 2007 laureāte, kā arī galvenās balvas Yamaha 9. starptautiskajā koncertmeistaru konkursā Birmingemā īpašniece, vairākkārt saņēmusi diplomus un atzinīgi vērtēta vēl citos starptautiskos konkursos- Slovākijā, Lietuvā, Somijā. Par izcilu darbu ansamblī Agnese Egliņa ieguvusi Latvijas Lielo mūzikas balvu 2010.

Kopš 2011. gada Agnese Egliņa ir laikmetīgās mūzikas trio Art-i-Shock dalībniece līdz ar sitaminstrumentālisti Elīnu Endzeli un čellisti Gunu Šnē. Septiņos gados trio pirmatskaņojis ap divdesmit tam veltītu latviešu komponistu jaundarbu un līdzās regulāriem koncertiem Latvijā muzicējis ārzemēs. Aizvadītajā gadā Art-i-Shock tika nominēts Latvijas Lielajai mūzikas balvai par izcilu sniegumu kamermūzikā un bija programmas "Klasika" rezidējošais ansamblis.

Vēl Agnese Egliņa pastāvīgi koncertē kopā ar flautisti Ditu Krenbergu, obojistu Egilu Upatnieku, fagotistu Jāni Semjonovu, dziedātājiem Ingu Šļubovsku- Kancēviču, Eviju Martinsoni un Marlēnu Keini, Jāni Kurševu un Egilu Siliņu, tāpat vijolniecēm Janu Ozoliņu, Kristīni Balanas un Paulu Šūmani, kontrabasistu Gunāru Upatnieku un vēl daudziem citiem mūsu darbīgajiem mūziķiem, arī vairākiem atzītiem ārzemju solistiem. Viņa uzstājusies kamermūzikas festivālos Latvijā un Eiropā, tostarp Starptautiskajā  mūzikas festivālā Monpeljē, Šlēzvigā- Holšteinā, Maskavas un Hamburgas kamermūzikas dienās, Berlīnes Dziesmu Forumā, 16. un 21. Starptautiskajā Pianisma Zvaigžņu festivālā Liepājā, Rīgas un orķestra Kremerata Baltica festivālos, Rudens kamermūzikas dienās un vēl vairākos citos, bet pirms diviem gadiem organizējusi savu pirmo festivālu Kultūras diena Aizputē.

Katru gadu pianiste sniedz vairākas meistarklases Latvijā un ārzemēs. Tā regulāri - kopš 2014. gada - viņa darbojas Āfrikā. Arī šogad Agnese vairākkārt apmeklēja Dienvidāfrikas Republiku un Zambiju, sniedzot koncertus un meistarklases jaunajiem mūziķiem. Viņa koncertēja Lusakā, lielākajās Dienvidāfrikas pilsētās- Johanesburgā, Pretoriā, Durbanā un Austrumlondonā. Savā soloprogrammā "Aicinājums uz deju" pianiste spēlēja Baha, Ravēla, Hinasteras un Gēršvina skaņdarbus un atskaņoja Latvijas komponistu mūziku - Jāņa Ivanova, Jēkaba Nīmaņa un Lūcijas Garūtas opusus. Viesojoties Āfrikā, Agnese Egliņa koncertēja  arī kopā ar vietējiem mūziķiem. Arī nākošajā gadā viņai paredzētas meistarklases, strādājot ar labākajiem Dienvidāfrikas Republikas pianistiem, un plānoti koncerti kā arī meistarklases Zambijā, Botsvanā un Malavi. Bet, protams, ka līdzās ārzemju izbraukumiem, Agnese Egliņa veic pedagoģisko darbu tepat Latvijā, ir Instrumenta spēles skolotāju katedras docente Latvijas Mūzikas akadēmijā, strādā ar studentu kameransambļiem.