Kopš pagājušās nedēļas ik dienu raidījumā "Benefice" esam iepazīstinājuši ar visiem pretendentiem uz "Lielās mūzikas balvas 2017" sudraba statueti.

Visu šo laiku darbojusies arī "Klasikas" aizraujošā prognožu spēle jeb Lielās mūzikas balvas "totalizators", kurā ikviens tika aicināts prognozēt savus Lielās mūzikas balvas favorītus.

Šodien, "Lielās mūzikas balvas 2017" pasniegšanas ceremonijas dienā, plkst. 12:00 "totalizators" tika sēgts, un "Benefices" laikā "Klasika" kopā ar mūzikas ekspertiem apspriež un prognozē iespējamos "Lielās mūzikas balvas 2017" laureātus.

Šoreiz studijā aicināti koncertdzīves organizētāji un aktīvi vērotāji: Sinfonietta Rīga mākslinieciskā producente Baiba Kurpniece, diriģente un Dziesmu svētku virsdiriģente Agita Ikauniece un "Klasikas" kolēģis, šoreiz gan kā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis.

Meklējam atbildes uz jautājumiem, vai Lielās mūzikas balvas nominācijas atspoguļo Latvijas mūzikas un koncertdzīves procesus, vai tas ir balvas uzdevums, kādi strāvojumi Latvijas mūzikas dzīvē virmo beidzamajos gados un spriežam vēl arī par citām būtiskām tēmām.