8. maijā 79. dzimšanas dienā sveicam Zigurdu Lindi - vienu no 20. gadsimta Latvijas džeza trompetes spēles leģendām, kura tembru nevar sajaukt ne ar vienu citu; vīru, kurš daudzus sava radošā mūža gadus atdevis Rīgas estrādes orķestrim (REO) un Latvijas Radio un Televīzijas orķestrim, kuru šodien pazīstam ar Latvijas Radio bigbenda vārdu; mūziķi, kurš uzstājās jau kopš pagājušā gadsimta 50. gadiem un arī šobrīd par savām otrajām mājām sauc Latvijas Radio, būdams LR nošu bibliotēkas arhivārs.

Vēlam veiksmi, veselību, izturību un muzicēšanas prieku!

Kolēģi Zigurdu Lindi slavē kā brīnišķīgi elastīgu mūziķi, kurš viegli iekļaujas ansamblī un allaž ir uzticams plecs.

Interesanti, ka Neretā dzimušā mūziķa sākotnējā kaislība bijusi volejbola spēle, un tikai nelielais augums viņu esot atturējis no iestāšanās sporta skolā.

Trompetes spēli viņš iemīlējis, muzicējot Neretas vidusskolas pūtēju orķestrī - tajā valdošais enerģijas apmaiņas process iepaticies tik ļoti, ka viņš pielicis lielas pūles, lai varētu iestāties Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā un vēlāk - arī Latvijas Valsts konservatorijā. Tiesa gan, kā šodien atzīst meistars, tas neesot bijs pārāk viegli...